Partnerzy

Skanowanie Laserowe 3D

Poznań - Wilda - ul. Przemysłowa/Niedziałkowskiego/Wierzbięcice

MRU - System podziemny PzW 717

W związku z realizacją projektu pn. „Wzrost konkurencyjności firmy MARWO – GEO poprzez zakup i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie skanowania 3D w celu dywersyfikacji oferty usługowej” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.5., Poddziałanie 1.5.2., informujemy, że dzięki zakupowi skanera laserowego 3D firma MARWO-GEO wprowadza nową usługę skanowania laserowego 3D.

W ramach nowej usługi nastąpi możliwość dokonywania m.in:

  • pomiarów obiektów przestrzennych 3D
  • inwentaryzacje architektoniczne 3D
  • tworzenie numerycznych modeli terenu 3D
  • modelowanie 3D
  • opracowanie chmury punktów
  • wizualizacje 3D

Ponadto zastosowanie i wykorzystanie skanera laserowego 3D umożliwiło poszerzanie dotychczas świadczonych usług poprzez ich dalsze usprawnienie i udoskonalenie (technik i metod pomiaru) w ramach bieżącej prowadzonej działalności geodezyjnej firmy tj.:

  • geodezji inżynieryjnej na każdym etapie powstawania budowli
  • geodezji ogólnej
  • sporządzanie dokumentacji geodezyjnej do celów prawnych

Dotychczasowy zakres naszej działalności obejmował kompleksowe wykonawstwo usług geodezyjnych świadczonych przy realizacji obiektów o różnym przeznaczeniu i funkcji, w tym obiektów przemysłowych, usługowo-handlowych i budynków mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego skanera laserowego 3D istnieje możliwość realizacji szerokiego zakresu prac związanych z działalnością naszej firmy. Dzięki optymalnej kombinacji szybkości, zasięgu i dokładności skanowania połączonej z niezrównaną odpornością na warunki atmosferyczne oraz możliwością zebrania z terenu nieporównywalnie większej ilości informacji w stosunku do metod tradycyjnych, czyni je optymalnym rozwiązaniem do różnego rodzaju zastosowań. Jednocześnie czas wykonywanych prac znacznie się skróci, co przełoży się na zwiększenie wydajności wykonywanych prac oraz poprawę konkurencyjności firmy.

Nie boimy się podejmować realizacji nawet najbardziej nietypowych prac, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, dostarczając wiarygodnej informacji przestrzennej na każdym etapie inwestycji.

Sprawdź nasze realizacje