Partnerzy

O nas

MARWO-GEO sp. z o.o. sp. k. działa na rynku polskim w branży usług geodezyjno - kartograficznych od 1996r.

Jesteśmy solidną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która wyróżnia się na rynku wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczonych usług geodezyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, wspólnicy spółki podjęli jednogłośnie, zgodną decyzję o przekształceniu formy prawnej spółki cywilnej „MARWO” S.C. Maria Różczka, Roman Różczka, Maciej Różczka w spółkę MARWO-GEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Zdobyta wiedza, rzetelność, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb indywidualnego Klienta, to główne atuty naszej firmy.

Zapewniamy solidne wykonanie, profesjonalną obsługę i fachową pomoc na każdym etapie procesu inwestycji, począwszy od pomiarów na potrzeby projektowe, przez pełną koordynację prac podczas realizacji inwestycji, kończąc na oddaniu gotowego obiektu do użytkowania.

Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry geodetów posiadających długoletnie doświadczenie w prowadzonych pracach realizacyjnych oraz wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu pomiarowego i oprogramowania w pracach geodezyjnych, jesteśmy w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom inwestorów oraz zagwarantować profesjonalną obsługę nawet największych projektów inwestycyjnych.

Posiadamy niezbędne zakresy uprawnień geodezyjnych i kartograficznych wydane przez Głównego Geodetę Kraju do wykonywania różnych prac geodezyjnych.

Sprawdź nasze realizacje